DLACZEGO MY

Virrion Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku od 2000 roku.  Naszą działalność prowadzimy na części kraju.  Staramy się wejść w coraz więcej miejscowości i zdobyć coraz szersze rzesze Klientów przy zachowaniu troski o świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

Virrion Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Firma oferując Klientom swoje produkty zapewnia szybką oraz dogodną formę dostarczenia środków pieniężnych w gotówce. Pożyczki udzielane są osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Wszystko to przy miłej      i fachowej obsłudze. Celem naszej Firmy jest zadowolenie Klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Celem Virrion Sp. z o.o. jest poprawa jakości życia codziennego Klientów przy pomocy prostych i przejrzystych produktów finansowych dostosowanych do ich potrzeb.  Spółka oferuje drobne pożyczki krótkoterminowe. Solidny model biznesowy opiera się na wyjątkowych relacjach personalnych z Klientem tworzonych przez liczne grono przedstawicieli firmy.

Virrion Sp. z o.o. wpisana jest do Rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, rejestr ten widoczny jest na stronie www.knf.gov.pl; zakładka Rejestry i ewidencje. Uzyskanie przez Virrion Sp. z o.o. wpisu do przedmiotowego rejestru potwierdza, że Spółka działa w oparciu o przepisy obowiązującego prawa wynikającego z Ustawy o kredycie konsumenckim.

Jesteśmy szybcy

Pożyczki pozabankowe mogą pomóc w nagłych sytuacjach – pieniądze są u nas dostępne maksymalnie szybko.

Indywidualne podejście

Zawsze jesteśmy blisko naszych Klientów. Umowa pożyczki zawierana jest w domu Klienta a oferta dopasowana do jego indywidualnych potrzeb oraz możliwości.

Brak ukrytych kosztów

Udzielamy pożyczek na jasnych zasadach. Nigdy nie pobieramy innych opłat niż te zawarte w umowie, a wcześniej dokładnie przedstawione Klientowi w trakcie procesu aplikowania online lub przez Doradcę Klienta.

Doceniamy lojalność

Spłacając raty terminowo budujesz zaufanie. Kolejną pożyczkę dostaniesz jeszcze łatwiej.

Jesteśmy wiarygodni

Nie musisz obawiać się wzięcia pożyczki, ponieważ działamy na rynku od 20 lat.

Jesteśmy elastyczni

W razie chwilowych problemów łatwo odroczysz termin spłaty lub obniżysz swoje raty o połowę.

Szanujemy Twój czas

Informację o swojej zdolności kredytowej dostaniesz – bez wychodzenia z domu.

Wygodny kontakt

Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię, wyślesz sms’a lub e-mail’a albo wypełnisz formularz na stronie internetowej, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00

VIRRION SP. Z O.O.

Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeżone dla Virrion Sp. o.o. siedziba przy ul. Kolbego 29, 15-174 Białystok, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sad Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego numerem KRS 0000583722, zarejestrowaną jako podatnik pod numerem NIP 9662100403

Social Media

2021 Virrion Sp. z o.o.